Usługi dopasowane do potrzeb

Primestaff zajmuje się zapewnieniem profesjonalnych usług. Nasi wyspecjalizowani konsultanci są ekspertami w swoich dziedzinach, poświęcą czas na zrozumienie Twoich wymagań i doradzą Ci w sprawie najwłaściwszej ścieżki rekrutacji.

 

Co mówią o nas nasi klienci:

 

„Primestaff rozumie nasz biznes i przemysł”

Nasza znajomość rynku rekrutacji, szczególnie w Twoim sektorze, oznacza, że ​​jesteśmy w kontakcie z wieloma innymi firmami i możemy zaoferować porady konsultacyjne w oparciu o nasze doświadczenia i ustalenia płynące z doświadczeń i wcześniejszych dokonań. Mamy zadowolonych klientów, ponieważ dogłębnie analizujemy ich potrzeby by w pełni zrozumieć  biznes i zakres działania. W rezultacie 92% respondentów naszej ankiety oznaczyło 8, 9 lub 10 na 10, gdy poprosiliśmy o ocenę naszego zrozumienia potrzeb biznesowych.

„Primestaff jest opłacalny”

Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i biorąc udział w całym procesie rekrutacji, oszczędzamy pieniądze i cenny czas. Ile pieniędzy potencjalnie tracisz nie mając elastycznej lub w pełni obsadzonej i wydajnej siły pracowniczej? Ile czasu spędzasz poza pracą, starając się znaleźć odpowiedniego kandydata dla swojej firmy? W razie potrzeby możemy zapewnić pełny proces rekrutacji, który przeprowadzamy dla Ciebie. W rezultacie 83% respondentów z naszej ankiety oznaczyło 8, 9 lub 10 na 10, gdy poproszono ich o ocenę usług Primestaff przy uwzględnieniu kosztów.

„Primestaff wywiązuje sie z obietnic”

Jako punkt kompleksowej obsługi rekrutacji, ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby dostarczać wyniki i spełniać oczekiwania dzięki podejściu opartemu na uczciwości. Nie obiecujemy rzeczy i rozwiązań niemożliwych. Kiedy jest coś, czego nie możemy zrealizować, nie udajemy, że jest inaczej. Uczciwie i prostolinijnie potrafimy się do tego przyznać.  W rezultacie 97% naszych respondentów odpowiedziało „Tak”, gdy zapytaliśmy, czy spełniliśmy ich oczekiwania od naszego pierwszego spotkania.

„Kandydaci firmy Primestaff to jakość wykonania pracy”

Żeby poznać  Twoje potrzeby, musimy poznać Twoją firmę. Gdy poznajemy firmę, rozumiemy, co jest wymagane od kandydatów. Musimy upewnić się, że pasują oni do Twojego miejsca pracy lub czy nadają się do pracy w terenie. Słuchamy Twoich opinii na temat naszych kandydatów, a także przeprowadzamy zgłoszenia kandydatów w celu zwiększenia niezawodności. W rezultacie trzy czwarte respondentów ankiety oznaczyło 8, 9 lub 10 zapytanych o ocenę jakości naszych kandydatów, których im dostarczyliśmy.

„Usługi Primestaff są lepsze od konkurencji”

Trzy czwarte respondentów naszego badania stwierdziło, że jakość naszych usług była lepsza niż u innych agencji pracy, z których korzystali w przeszłości. Ponadto ponad jedna czwarta klientów, którzy wzięli udział w ankiecie, stwierdziła, że ​​skontaktowała się z nami na zasadzie rekomendacji. Jesteśmy dumni z usług, które dostarczamy klientom i kandydatom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub przedyskutować, w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie, skontaktuj się już dzisiaj.

 

Pierwsze kroki:

 

Proces rekrutacji

Gdy zrozumiemy Twoje wymagania, rozpoczniemy proces rekrutacji w Twoim imieniu. Jako eksperci w każdym z naszych oddziałów wiemy dokładnie, na co położyć nacisk, aby znaleźć odpowiedniego kandydata dla Twojej firmy. Twoja firma nie zostanie narażona na jakiekolwiek koszty, dopóki kandydat nie zacznie dla Ciebie pracować. W wyjątkowych przypadkach możemy przeprowadzić dodatkowy test umiejętności pracownika. Oferujemy również akredytowane szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, szkolenia stanowiskowe, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego, higieny żywności, zdrowia i bezpieczeństwa w miejscu pracy i inne.

Całkowicie bezpłatnie wykonamy następujące czynności:

 • Zareklamujemy Twoją ofertę pracy w naszej istniejącej puli kandydatów, głównych tablicach ogłoszeń, stronie internetowej firmy, mediach społecznościowych i innych kanałach, aby zmaksymalizować jej zasięg.
 • Przeprowadzamy wywiady telefoniczne, aby rozpocząć proces listy rekrutacyjnej.
 • Przeprowadzamy kontrole kwalifikacji i postępujemy zgodnie z procedurami opartymi na przepisach branżowych.
 • Rejestrujemy kandydatów i przeprowadzamy bezpośrednie rozmowy kwalifikacyjne w celu zapewnienia ich przydatności do Twojej firmy.
 • Zbieramy referencje na temat pracowników.
 • Wnioskodawcy otrzymują informacje zwrotne z rozmów i aktualizacje ofert pracy.

 

Zatrudnienie właściwego kandydata

Istnieją różne kontrakty i formy zatrudnienia, które możesz rozważyć przed skorzystaniem z naszych usług. Ważne jest, aby wybrać odpowiednią umowę w celu zatrudnienia najlepszego kandydata do firmy. Oto kilka przydatnych informacji na temat różnych rodzajów umów, które możesz zaoferować, oraz różnych scenariuszy dotyczących tego, kiedy możesz je rozważyć.

Tymczasowo: kiedy zachodzi potrzeba krótkoterminowej usługi, i szybkiej realizacji. Mamy pełny dostęp do wykwalifikowanych i niewykwalifikowanych kandydatów. Jest on idealny, jeśli obecnie droga, którą zmierza Twoja firma nie jest w pełni ukierunkowana i nie możesz jeszcze zobowiązać się do zatrudnienia stałego personelu. Posiadanie opcji zatrudnienia pracowników tymczasowych pozwala Twojej firmie łatwo i szybko dostosować się do wahań obciążenia pracą. Firmy pracujące na zasadzie sezonowych zleceń lub w okresach szczytowych, w przypadkach kiedy pracownicy przebywają na długoterminowych zwolnieniach lekarskich lub w przypadku nagłego odejścia stałego pracownika są przykładami sytuacji, w których pracownik tymczasowy może przynieść korzyści Twojej firmie. Ponadto Primestaff jest odpowiedzialny za kontrolę, testowanie i  tworzenie listy płac, co pozwala w dłuższej perspektywie zaoszczędzić czas i pieniądze.

Tymczasowo – na stałe: niniejsza umowa pozwala na ocenę pracowników bez zobowiązań. Zatrudnianie pracowników na pewien okres  pozwala zbudować relacje, a jeśli współpraca układa się pozytywnie, możesz zaoferować pracownikowi, który najlepiej odpowiada Twojej firmie, stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin. Jest to również korzystne dla naszych kandydatów, którzy mogą doświadczyć pracy z „pierwszej ręki”, a także ocenić, czy stanowisko również jest dla nich odpowiednie. Jako agencja spełniająca wymagania etyczne, zapewniamy, że wszyscy nasi kandydaci otrzymają przyporządkowane korzyści tam, gdzie ma to zastosowanie.

Umowa na stałe: Jeśli wiesz, dokąd zmierza Twoja firma i potrzebujesz stałego pracownika „na pokładzie”, mamy dostęp do kandydatów, którzy szukają kierunku w swojej karierze. Zajmujemy się wstępną analizą, reklamami pracy i resztą procesu rekrutacji dla Ciebie. Chodzi o stworzenie ogłoszenia o pracy, analizowanie CV i wniosków, wyszukiwanie pracownika, ustalenia dotyczące wywiadów i inne.

Usługi spełniające Twoje wymagania

Jeśli chcesz omówić aktualne wymagania rekrutacyjne, skontaktuj się z członkiem naszego zespołu już dziś. Koniecznością jest omówienie Twojego zakresu działalności, byśmy mogli zapewnić właściwość doboru kandydata, opierając naszą ofertę na Twoich potrzebach.

 

Poniżej znajduje się krótka lista naszych usług, które możemy zapewnić:

 • Kompletny proces rekrutacji
 • Dedykowany manager kontraktu
 • Akredytowane szkolenie kandydatów
 • Szkolenia indywidualne i grupowe dla potencjalnych kandydatów
 • Broszury szkoleniowe
 • Recenzje usług i ankiety
 • I więcej…