O nas

Primestaff, specjaliści ds. Rekrutacji.

Jesteśmy dumni z naszej reputacji.  Świadczymy profesjonalną i osobistą obsługę zarówno klientów poszukujących wysokiej jakości personelu, jak i kandydatów poszukujących zatrudnienia. Od chwili stworzenia firmy w Glasgow w roku 1993, staliśmy się wiodącym ekspertem w dziedzinie rekrutacji i pozyskiwania odpowiednich zasobów ludzkich oraz posiadamy ogromną bazę danych o pracodawcach poszukujących profesjonalnych pracowników. Od tego czasu rośniemy w siłę a pozytywne opinie na nasz temat mobilizują do bardziej wytężonej lepszymi rozwiązaniami pracy .

Poza zwiększeniem pola działania i rozrostem samej firmy, rozwinęliśmy także naszą wiedzę i doświadczenie we wszystkich sektorach. Dzieje się to za sprawą jednego z najbardziej doświadczonych i dedykowanych zespołów rekrutacyjnych na rynku. Od początku istnienia zachowaliśmy wiele długofalowych relacji, trwających niejednokrotnie dekadę. Dzięki naszej zdolności do ciągłego dostosowywania się do potrzeb naszych klientów analizowania rynku pracy i monitorowania zmian ekonomicznych wiemy, że tych relacji będzie coraz więcej.

Oprócz zapoznawania się z ofertą konkurencji, mamy zespół wyspecjalizowanych konsultantów, którzy są wielkimi pasjonatami w swoich dziedzinach, ponieważ doskonale wiedzą, że aby coś robić dobrze, to trzeba to robić z satysfakcją i radością. Ich zaangażowanie i zapał w proces rekrutacyjny swojego sektora branżowego sprawia, że każdego dnia dostarczają wyjątkowych tymczasowych i stałych rozwiązań kadrowych.

Dysponując biurami w Glasgow, Livingston, Leeds, Scunthorpe i Kilmarnock, mamy możliwość ekspansji naszych specjalistycznych rozwiązań rekrutacyjnych do szerokiego i zróżnicowanego portfela klientów. Nasze relacje opierają się na uczciwości, zaufaniu i lojalności. Chociaż w dużej mierze wspieramy firmy w całej Szkocji i Anglii, nasze usługi  obejmują klientów nawet z Wysp Szetlandzkich do Nowej Zelandii, ponieważ wyznajemy zasadę, że granice istnieją tylko na mapach i ludzkiej wyobraźni. Teraz wkraczamy na polski rynek zatrudnienia, a naszym celem jest dokonanie ekspansji, jakiej potrzebują pracodawcy i pracownicy żyjący w obecnych czasach.

Nasze specjalistyczne sektory są do Twojej dyspozycji. Przyjrzyj się im, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy wesprzeć Twoją firmę lub znaleźć nową szansę w branży, którą kochasz i w której musisz być liderem.