Budowa

Primestaff świadczy usługi dla branży budowlanej od 1993 roku. Branża ta była naszym filarem początkowym, a sprawdzona siła pracownicza jest znana i ceniona w całej branży pod względem zarówno jakości, jak i wydajności. Od tamtej pory znacznie rozwinęliśmy zakres naszego działania, zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych kontrahentów. Nasze działania cechują się tym, że możemy dostarczyć pracowników tymczasowych, kontraktowych i stałych do klientów z branży mechanicznej i inżynieryjnej, zarządzania obiektami i budownictwa ogólnego na terenie całej Szkocji i Anglii. Teraz nasze doświadczenie chcemy spożytkować również na terenie Polski. Od pracy w terenie, przez zarządzanie projektami, przez długi lub krótki okres – nasi konsultanci zapewnią szybką, przyjazną i fachową odpowiedź i udzielą wszelkich potrzebnych informacji.

Wierzymy, że Primestaff -Budowa trafi doskonale w potrzeby klientów na tym rynku i zyska kolejne pozytywne doświadczenia, opierające się na naszym ogromnym doświadczeniu we współpracy z lokalnymi i krajowymi firmami budowlanymi. Spójrz na nasze opinie, aby zobaczyć, co nasi klienci budowlani i kandydaci powiedzieli o nas.

Primestaff -Budowa rekrutuje na pełen zakres stanowisk, w tym: murarz, robotnik naziemny, stolarz, malarz, wykwalifikowany robotnik, dekarz, monter rusztowań, tynkarz, zarządca, brygadzista, kierownik budowy, geodeta i wiele innych …