Personel biurowy

Dział dotyczący rekrutacji personelu biurowego Primestaff został uruchomiony w 2002 roku, gdy wielu naszych obecnych klientów zaczęło odczuwać potrzebę dodatkowego personelu biurowego. Dzięki wsparciu naszych klientów, byliśmy w stanie zbudować wiedzę i doświadczenie w tym sektorze.

Nasz zespół specjalizuje się w stałym i tymczasowym personelu biurowym. Pracowników rekrutujemy do różnych ról, takich jak human resources (zasoby ludzkie), sprzedaż, finanse, administracja i doradztwo obsługi klienta. Zbudowaliśmy imponującą bazę klientów, oferując dopasowane usługi o najwyższym standardzie, zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Każdy z naszych konsultantów ma doświadczenie w rekrutacji personelu biurowego, zapewniając nam rzetelną wiedzę na temat branży i upewnienie się, że świadczona przez nas usługa zaspokaja lub przewyższa potrzeby naszych klientów.

Wielu z naszych klientów współpracuje z nami od momentu uruchomienia działu. To ponad dziesięć lat lojalnych relacji, które są godne polecenia naszym oddanym i zaangażowanym specjalistom do spraw rekrutacji personelu biurowego. Zapoznaj się z naszymi referencjami, aby zobaczyć, co powiedzieli o nas nasi klienci i kandydaci.

Primestaff- Personel Biurowy rekrutuje na pełen zakres stanowisk, w tym: Finanse i Księgowość, HR, Specjalista ds. Sprzedaży, Administrator, Sekretarka, Kierownik Biura, Recepcjonistka, Doradca Obsługi Klienta, Obsługa  IT, Wprowadzanie Danych, Doradca Hipoteczny i więcej …