Przemysł

Oferując ogromną gamę rozwiązań szerokiej grupie klientów w całej Szkocji i Anglii, Primestaff – Przemysł posiada bezkonkurencyjną usługę również w Polsce. Nasze aktywne i elastyczne podejście do współpracy z dedykowanym zarządzaniem gwarantuje, że jesteśmy w stanie wspierać Twoją działalność zgodnie z najwyższymi standardami, niezależnie od wielkości, stopnia trudności i koniecznych wymagań.

Z biurami w Szkocji i Anglii, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Na terenie Polski tworzymy system zatrudnienia, który doskonale sprawdził się na swoim rodzimym rynku, ponieważ drzemiący tutaj potencjał jest doskonałym źródłem dobrze pracujących ludzi, specjalistów w swoich dziedzinach, ale również i pracodawców, którzy poprzez zaangażowanie i profesjonalizm, chcą posiadać w swoich zasobach ludzkich najlepszych z najlepszych. Niezależnie od tego, czy jest to natychmiastowy wymóg doraźny, duże zamówienia, kontrolerzy na miejscu, wymagania długoterminowe lub krótkoterminowe, tymczasowe, na stałe, Primestaff  -Przemysł będzie Cię wspierać.

Oferujemy również szereg rozwiązań zależnych od wymagań przemysłowych, począwszy od akredytowanych szkoleń dla kandydatów specjalnie dostosowanych do Twojego środowiska pracy, takich jak szkolenia w zakresie BHP i regularne przeglądy usług.

Znaczna ilość z naszych klientów przemysłowych współpracuje z nami już od ponad dziesięciu lat, co jest zasługą ciężkiej, profesjonalnej pracy i poświęcenia naszych specjalistów przemysłowych. Spójrz na nasze opinie, aby zobaczyć, co nasi klienci przemysłowi i kandydaci powiedzieli o nas.

Primestaff – Przemysł rekrutuje na pełen zakres stanowisk, w tym: operatora montażu, pracownika magazynu, operatora produkcji żywności, kierowcę wózka widłowego, robotnika generalnego, operatora maszyny, operatora recyklingu, kontrolera jakości, zbieracza i pakowacza, oczyszczacza i więcej…