Technika i inżynieria

Primestaff świadczy usługi z wielu sektorów. Wyjątkiem nie jest również nasz dział techniczno –  inżynieryjny, gdzie od ponad dwóch dekad i na tym polu mamy znakomite dokonania. Nasz ciągły rozwój zapewnił nam dogłębną wiedzę i zrozumienie potrzeb w zakresie tej materii, a nasz sukces zawdzięczamy wielu profesjonalnym relacjom, rozwijanym zarówno z klientami, jak i kandydatami.

Dostarczając personel stały, tymczasowy i kontraktowy, zarówno na stanowiska kierownicze, jak i techniczne, Primestaff może zaspokoić wszystkie potrzeby rekrutacyjne. Dzięki naszej zaufanej i wydajnej obsłudze otrzymaliśmy zatwierdzony status dostawcy w wielu dużych firmach, a wiele ofert pracy nasza firma obsługuje za zasadzie wyłączności.

Zapoznaj się z naszymi referencjami, aby zobaczyć, co powiedzieli o nas nasi klienci i kandydaci.

Primestaff dział Techniczno – inżynieryjny rekrutuje na pełen zakres stanowisk, w tym: elektryk, hydraulik, instalator rur, spawacz, instalator przewodów, partner handlowy, instalator mechaniczny, instalator elektryczny, CNC, menedżer kontraktów, inżynier mechanik, inżynier elektryczny, technik CAD, mechanik samochodów ciężarowych, handlowiec z branży motoryzacyjnej i więcej…