KEY ACCOUNT MANAGER

Primestaff

Dla naszego Klienta wiodącej marki kosmetycznej, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER (BRANŻA KOSMETYCZNA)

OBOWIĄZKI:

  • prezentacja, negocjacje warunków oraz ustalanie poziomu sprzedaży produktów będących
    w ofercie pracodawcy
  • dbanie o egzekucję umów z klientem
  • budowanie optymalnych relacji z klientami poprzez bieżące kontakty indywidualne oraz w oparciu o narzędzia wypracowane i wskazane przez Dyrektora Sprzedaży
  • realizacja celów sprzedażowych i marżowych
  • uczestnictwo i zarządzanie projektami sprzedażo wymi
  • przygotowanie planów produkcyjnych uwzględniających Plan Sprzedaży u poszczególnych klientów
  • współpraca z Działem Marketingu w zakresie przygotowania i realizacji promocji sprzedażowych
  • przygotowywanie akcji promocyjnych i zarządzanie budżetami promocyjnymi u klientów
  • analiza asortymentowa oraz przygotowanie i prezentacja raportów

WYMAGANIA:

  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku KAM, w firmie FMCG (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej) – warunek konieczny
  • doświadczenie we współpracy z sieciami (specjalistycznymi i ogólnymi) – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy z wieloma kategoriami produktów
  • samodzielne negocjacje warunków handlowych z sieciami
  • doświadczenie w realizacji planów sprzedaży w oparciu o wskaźniki
  • wysokie zdolności kierownicze, negocjacyjne i interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • skuteczność w działaniu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praktyczna)
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia
  • możliwość awansu, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • bardzo motywujący system premiowy
  • rozbudowany i ciekawy system benefitów
  • sprzęt służbowy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:

Email: rekrutacja@primestaff.eu

TEL: +48 514-766-761.

Prime Staff Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce wpisany jest do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 21561.W CV prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Prześlij swoje CV / CV lub inny odpowiedni plik. Max. rozmiar pliku: 64 MB.

Możesz ubiegać się o tę pracę oraz inne osoby korzystając z formularza tworzenia CV online. Kliknij poniższy link, aby przesłać swoje CV i wysłać swoją aplikację do tego pracodawcy.